"Қазақстан балалары - жазды қуанышқа толтырайық!" мектеп жанындағы жазғы демалыс лагері
«Қазақстан балалары — жазды қуанышқа толтырайық!» жазғы каникул кезеңінде балалардың сауықтырылу демалысын, бос уақытын және жұмыспен қамтылуын ұйымдастыруға арналған жұмыс
Ж О С П А Р Ы
Мақсаты — сауықтыру, әлеуметтік — бейімделген, экологиялық, экономикалық, шығармашылық, білім беру, спорттық, көшбасшылық бағдарламаларын іске асыру үшін балалардың жазғы демалысын ұйымдастырудың бірыңғай тәсілдерін әзірлеу.
Міндеттері:
1) қазіргі заманғы жағдайларда балалардың жазғы демалысы, сауықтырылуы және жұмыспен қамтылуы жүйесін сақтауға және тұрақтандыруға бағытталған жағдайлар жасау;
2) балалардың жазғы демалысы ұйымдарының жұмыс істеуін санитариялық-медициналық, санитариялық-гигиеналық қамтамасыз ету болып табылады;
3) жазғы демалыс кезеңінде тәрбие және білім беру іс-шараларына қатысумен 1-10 сынып білім алушыларын жаппай қамтуды қамтамасыз ету;
4) балалар демалысы мен сауықтыру қызметтерінің қолжетімділігін арттыру;
5) өмірлік қиын жағдайда жүрген балалардың құқықтарын әлеуметтік қорғауды іске асыру үшін жағдайлар жасау болып табылады
6) жазғы демалыс кезеңінде оқушылардың қауіпсіздігі мен тіршілік әрекетінің негіздерін қамтамасыз ету және сақтау;
7) отбасылық құндылықтарды ұйымдастыру мен нығайтуға жәрдемдесу және көмек көрсету болып табылады.«Қазақстан балалары – жазды қуанышқа толтырайық!»
каникул кезеңінде балалардың сауықтырылу демалысын жүргізілетін іс-шаралар жоспары
Апта | Мерзімі | Апта бағыттары | Апта тақырыптары | Жауапты |
1 апта | 1 - 05 маусым | Азаматтық-патриоттық | «Елім менің - Қазақстан» | А.Тлеугазина М.Әбдіқадырова |
2 апта | 06 – 12 маусым | Экологиялық, еңбек | Эко сана | Г.Жусипова Г.Қыстаубаева |
3 апта | 13 – 19 маусым | Отбасылық | «Отбасы – бақыт мекені» | А.Тлеугазина А.Курманбекова |
4 апта | 20 - 26 маусым | Өлкетану | «Туған өлкем» | В.Асылжанқызы Р.Жолмурзаева |
5 апта | 27 маусым - 03 шілде | Рухани-адамгершілік | «Ізгілік шуағы» | Р.Алимова Н.Шулгаубаева |
6 апта | 04 - 10 шілде | Тарихи-мәдени | «Ел орда тарихы- Ел тарихы» | Л.Кажаханова Б.Бурхан |
7 апта | 11 - 17 шілде | Спорттық | «Салауатты өмір ғасыр ұраны» | Д.Сейсеков Д.Касымжанов |
8 апта | 18 - 24 шілде | Көркемдік-эстетикалық | «Таңғажайып әлем» | М.Юсупова Қ.Оралханова |
9 апта | 25 - 31 шілде | Көркемдік-эстетикалық | «Таланттар әлемі» | Г.Шынтемирова |
10 апта | 01 - 07 тамыз | Ғылыми-эстетикалық | «Жас ғалым» | А.Сыдық |
11 апта | 8 - 14 тамыз | Тарихи-өлкетару | «Ұлы дала Ұлағаты» | К.Идирисова |
12 апта | 15 - 21 тамыз | Волонтерлік | «Ерікті болу – ерлік!» | Н.Кыдыркожаева |
13 апта | 21 – 28 тамыз | Патриоттық | «Конституция – мемлекет тәуелсіздігінің негізі» | С.ӘпсалямовМ.Әбідқадырова |
«Балдәурен» мектеп жанындағы лагердің күн тәртібі
№ | Уақыты | Іс – әрекеттер |
1 | 9.00-9.15 | Қабылдау |
2 | 9.15-9.30 | Ертеңгілік жаттығу |
3 | 9.30-10.30 | Жоспарланған іс - шара |
4 | 10.30-10.45 | Топтағы жұмыс |
5 | 10.45-12.00 | Әр түрлі іс - әрекеттер |
6 | 12.00-12.45 | Қимылды әр түрлі ойындар, сайыстар өткізу |
7 | 12.45-13.00 | Бүгінгі күннің қорытындысы |
«Қазақстан балалары – жазды қуанышқа толтырайық!»
мектеп оқушыларының жазғы демалысы, сауықтырылуы және еңбекпен қамтылуы бойынша шаралар кестесі. 2021-2022 оқу жылы
І –ауысым
Мектеп жанындағы «Балдаурен» лагері
№ | Топтар | Сыныбы | Мерзімі | Жауаптылар | жауапты | таныстым |
1 | «Балғын шақ» тобы | 1 а сынып | 01 - 14.06 | А.Тлеугазина | А.Тлеугазина | |
2 | «Жарқын болашақ» тобы | 1 ә сынып | В.Асылжанқызы | |||
3 | «Айгөлек» тобы | 1 б сынып | Р.Жолмұрзаева | |||
4 | «Балбөбек» тобы | 1 в сынып | Р.Алимова | |||
5 | «Бәйтерек» тобы | 1 г сынып | Н.Шулгаубаева | |||
6 | «Тұран» тобы | 1 д сынып | Б.Жумагулова | |||
7 | «Толғанай» тобы | 2 а сынып | 15 – 28.06 | Д.Касымжанов | Е.Сәрсенбаева | |
8 | «Жалын» тобы | 2 ә сынып | Л.Кожаканова | |||
9 | «Балдырған» тобы | 2 б сынып | А.Байсакалова | |||
10 | «Бүркіт» тобы | 2 в сынып | Е.Сәрсенбаева | |||
11 | «Балауса» тобы | 2 г сынып | Б.Нусупова |
Жауапты А.Тлеугазина
Жазғы сауықтыру кезіндегі үйірмелер
№ | Топтар атауы | сыныбы | мерзімі | Жауапты |
1 | «Денсаулық» аула клубы | 1 сынып | 01-15 маусым | Ф.Жақыпбек |
2 | «Баскетбол» клубы | 2 сынып | 15 – 30 маусым | Д.Сейсеков |
3 | Орыс тілі | 1 сынып | 01-14 маусым | М.Урконева |
4 | «Happy English» | 1 сынып | 01-14 маусым | А.Турганбекова Ш.Оспанкулова |
5 | «Happy English» | 2 сынып | 15-28 маусым | Б.Бурхан М.Құдайберген |
6 | Орыс тілі | 2 сынып | 15-28 маусым | Н.Жексембаева |
7 | «Көркем сурет» клубы | 1-3 сынып 5-7 сынып | 01-30 маусым | А.Тикебаев |
8 | «Әнші болғым келеді» | 3-5 сынып | 01-14 маусым | Г.Шынтемирова |
Оқу - өндірістік және көгалдандыру практикасы
№ | Тобы | Сыныбы | Мерзімі | Жауаптылар | Жауапты | таныстым |
1 | І бригада | 10а | 1-14.06 | А.Стамшалова | Ж.Кулбаева | |
2 | 10ә | Ж.Кулбаева | ||||
3 | 10б | А.Орымбаева | ||||
4 | 5б | К.Қарасбаева | ||||
1 | ІІ бригада | 9а | 15 – 28.06 | Г.Күрішбекова | Г.Жусипова | |
2 | 9ә | Қ.Жаңабаева | ||||
3 | 9б | Ж.Есімжан | ||||
4 | 5в | Г.Жусипова | ||||
5 | 5ә | М.Құдайбергенова |
Жауапты: А.Курманбекова
ІІ – ауысым
Мектеп жанындағы «Балдаурен» лагері
№ | Топтар | Сыныбы | Мерзімі | Жауаптылар | Жауапты | таныстым |
1 | «Күншуақ» тобы | 3 а сынып | 29.06-13.07 | М.Юсупова | М.Юсупова | |
2 | «Мұрагер» тобы | 3 ә сынып | Р.Мукамадиева | |||
3 | «Болашақ» тобы | 3 б сынып | Б.Шапайза | |||
4 | «Бірлік» тобы | 3 в сынып | Г.Бахиева | |||
5 | «Жұлдыз» тобы | 3 г сынып | А.Султанбекова | |||
6 | «Достық» тобы | 4 а сынып | 14.07-27.07 | А.Тобажанова | Қ.Селимбаева | |
7 | «Қыран» тобы | 4 ә сынып | И.Алимбаева | |||
8 | «Жігер» тобы | 4 б сынып | К.Селимбаева | |||
9 | «Арай» тобы | 4 в сынып | Б.Нүсіп | |||
10 | «Сұңқар» тобы | 4 г сынып | А.Советқызы |
Жауапты: Қ.Селимбаева
Жазғы сауықтыру кезіндегі үйірмелер
№ | Топ атауы | сыныптар | мерзімі | жауапты | таныстым |
1 | «Денсаулық» аула клубы | 3 сыныптар | 29.06-13.07 | Е.Капанов А.Әмірбек | |
8-9 сыныптар | 14.07-27.07 | А.Шакизанда | |||
2 | Орыс тілі | 3 сынып | 29.06-13.07 | А.Жексембина | |
3 | «Ағылшын тілі» пәндік үйірмесі | 3 сынып | 29.06-13.07 | Ш.Оспанкулова | |
4 | « Ағылшын тілі » пәндік үйірмесі | 4 сынып | 14.07-27.07 | А.Касенова А.Турганбекова | |
5 | «Көркем сурет» пәндік үйірмесі | 2 сыныптар | 14.07-27.07 | Қ.Оралханова | |
6 | Орыс тілі | 4 сыныптар | 14.07-27.07 | А.Талғатқызы |
Оқу - өндірістік және көгалдандыру практикасы
№ | Тобы | Сыныбы | Мерзімі | Жауаптылар | Жауапты | таныстым |
1 | І бригада | 5 а | 29.06-13.07 | Н.Мажитова | А.Омаргалыкова Н.Мажитова | |
2 | 5 г | А.Омаргалыкова | ||||
3 | 5 д | С.Мурзаканова | ||||
4 | 7б | А.Асқарбекова | ||||
5 | ІІ бригада | 6 в | 14 – 27.07 | Ш.Куанганова | Ш.Куанганова | |
6 | 6 г | Е.Батаев | ||||
7 | 6д | А.Косымова |
Жауапты: С.Әпсалямов
ІІІ – ауысым
Жазғы сауықтыру кезіндегі үйірмелер
1 | «Денсаулық» аула клубы | 5-6 сыныптар | 1-12.08 | О.Беков | таныстым |
15-26.08 | Е.Далдабаев |
Оқу - өндірістік және көгалдандыру практикасы
№ | Тобы | Сыныбы | Мерзімі | Жауаптылар | жауапты | таныстым |
1 | І бригада | 6 а | 1-12 тамыз | Д.Исаева | К.Бастаубаева | |
6 ә | Қ.Бастаубаева | |||||
6 б | С.Нурсейтова | |||||
7 а | Ж.Байбатырова | |||||
3 | ІІ бригада | 8 а | 15-26 тамыз | Н.Кыдыркожаева | Н.Кыдыркожаева | |
4 | 8 б | А.Бестерекова | ||||
8 в | Ғ.Дәрменқұлова | |||||
8ә | К.Идирисова | |||||
7 в | А.Сыдық |
Жауапты:
ІІІ – ауысым
Профильдік лагері
№ | Топтар | Сыныбы | Мерзімі | Жауаптылар |
1 2 | 1 сыныпқа оқушылар қабылдау коммисиясының жұмыстарын ұйымдастыру «Балдырғандар» тобы | Мектеп алды даярлық тобы | 01-25.08. 01-15 тамыз | Ж.Әпсалямова А.Алиаскарова С.Атибеева |
3 | ҰБТ пәндер бойынша
| 11 а ,11 ә, 11 б | 01 -20 тамыз | К. Қарасбаева Г.Күрішбекова Ө.Қызырбек Ғ. Дәрменқұлова М.Бейсембина |
Жауапты: С.Әпсалямов